No 16 Erdek

No 16 Erdek dört dönüm muhteşem bir bahçe içinde, suit tarzında, 16 lüks bungalowdan oluşan, denize sıfır cennet gibi bir tatil mekanı. Küçük villalar tarzında birbirinden ayrılan odaların dekorasyonu oldukça şık, sofistike, sade ve konforlu. Balıkesir Erdek doğasıyla uyum içinde, insanı evinde gibi hissettiren sıcak odalar beyaz ahşap özel yapım zarif mobilyalarla döşendi, perdeler, yatak örtüleri oturma grubu minderler hepsi birbiri ile uyum içinde dekore edildi. Erdek'te yeniden doğan No 16 Erdek, küçük ama butik tarzda mekanları sevenlere unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor.

No 16 Erdek, yeşilliklerin içinde, Erdek yarımadasının en güzel sahilinde, sakin, sessiz, romantik bir tatil özlemi duyan herkes için kaçırılmayacak güzellikte. Odanızın verandasında kahvenizi yudumlayıp kitabınızı okurken deniz, dağ, orman manzarası eşliğinde doğayla bütünleşebilir, bahçedeki ağaçları, rengarenk çiçek ve bitkilerin içinde kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Deniz ve güneşe doymak istediğinizde sahilde hasır şemsiyelerin altında güneşlenip serinlemek için pırıl pırıl Erdek denizine kendinizi atabilir ya da eşsiz koylarda yüzebileceğiniz tekne gezilerine katılabilirsiniz.

Erdek ve No 16'da tatili doğayı seven, dinlenmek isteyen, eşiyle arkadaşıyla başbaşa romantik zaman geçirmek isteyen, ya da ailesiyle sakin bir ortam arayan, denize ve güneşe hasret herkese tavsiye eder, bekleriz.

Erdek sahilinde denize sıfır konumdaki No 16 lezeetli çeşit çeşit kahvaltılık ve fırından yeni çıkmış ekmekleriyle sabah kahvaltılarınızı ziyafet çevirecek. Her zaman taze balık ve zengin meze çeşidi bulmak mümkün. Çeşitli ızgara et ve kebaplar, dünya mutfağında yemekler ve çok taze yeşilliklerle yapılmış farklı salatalarla menüsü zengin. Farklı kalitede şarap ve çeşitli içkilerle barı da mevcut. Şefin fırından taze çıkmış süt helvasını tatlı olarak tavsiye ederiz.